Vyksta žiniasklaidos akreditacija popiežiaus vizito Lietuvoje laikotarpiui

Žurnalistų ir žiniasklaidos priemonių darbuotojų akreditacija Popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje laikotarpiui yra vienkartinė ir suteikiama Popiežiaus vizito laikotarpiui (2018 m. rugsėjo 21–25 d.). Prašymus akreditacijai gauti galima teikti nuo 2018 m. liepos 30 d. iki 2018 m. rugpjūčio 13 d. (įskaitytinai). Akreditacija vykdoma elektroniniu būdu užpildžius šią anketą.

Apie sprendimą dėl akreditacijos išdavimo informuojantys el. laiškai bus išsiųsti ne vėliau kaip iki 2018 m. rugsėjo 3 d. (įskaitytinai).

Negavus el. laiško, informuojančio apie sprendimą dėl akreditacijos iki rugsėjo 3 dienos, prašome apie tai pranešti el. paštu accreditation@urm.lt

Visa išsami informacija apie spaudos centrus, numatytus žiniasklaidos darbo sektorius Popiežiaus vizito metu, akreditacijos pažymėjimus bei leidimus, užtikrinančius teisę patekti į konkretų žiniasklaidos darbo sektorių, ir jų atsiėmimą bus pateikta akredituotiems žurnalistams ir žiniasklaidos priemonių darbuotojams el. paštu po rugsėjo 3 d.

Su žurnalistų akreditavimo Popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje metu tvarkos aprašu galima susipažinti čia.

Pagal LR Užsienio reikalų ministerijos informaciją