PROGRAMA
.

PROGRAMA

Popiežius Pranciškus Lietuvoje lankysis 2018 m. rudenį, rugsėjo 22 ir 23 dienomis.

Su visais geros valios žmonėmis jis susitiks Vilniuje ir Kaune.

PROGRAMA VIZITO METU

Rugsėjo 22 d. (šeštadienį) popiet vyks šventinis popiežiaus susitikimas su jaunimu Vilniuje.

Rugsėjo 23 d. (sekmadienį) popiežius aukos šv. Mišias Kaune.

Per dvi vizito Lietuvoje dienas Šventasis Tėvas melsis Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos, koplyčioje, aplankys buvusį KGB kalėjimą, prisimins okupacijų aukas. Šventasis Tėvas susitiks su prezidente ir žmonėmis, susirinkusiais S. Daukanto aikštėje. Skirs laiko susitikti su kunigais, vienuoliais ir vienuolėmis, seminaristais.

Ketinantys dalyvauti šv. Mišiose Kaune ir Jaunimo susitikime su popiežiumi Vilniuje turės iš anksto užsiregistruoti: įsirašyti į parapijos grupę arba savarankiškai registruotis internetu. Elektroninės registracijos pradžia numatoma rugpjūčio 1 d.

Popiežių Pranciškų bus galima pamatyti iš gana arti ne tik kelyje, bet ir susitikimuose. Norintiems pasimatyti su popiežiumi prie Aušros Vartų, prie buvusio KGB vidaus kalėjimo, sutikti jį S. Daukanto aikštėje Vilniuje registracija nereikalinga.

Kiekvienas yra laukiamas. Tegul popiežiaus apsilankymas būna džiugus įvykis visai Lietuvai ir jos žmonėms. Kviečiame gausiai ir aktyviai dalyvauti, klausytis žinios, kurią popiežius Pranciškus atveža į mūsų šimtametę šalį.

Dalyvavimas visuose renginiuose nemokamas.

Išsami popiežiaus vizito Lietuvoje programa bus paskelbta rugpjūčio pradžioje. Sekite informaciją.

PILIGRIMAMS

Maloniai kviečiame visus, norinčius susitikti su popiežiumi Pranciškumi, jau dabar planuoti kelionę į Vilnių ir Kauną.

Norintys drauge su savo parapijos bendruomene dalyvauti pagrindiniuose susitikimuose – jaunimo susitikime Vilniuje ir/ar Šv. Mišiose Kaune, – jau dabar kviečiami kreiptis į savo parapijų ar bažnyčių kunigus. Taip galėsite drauge su savo grupe pasirengti popiežiaus Pranciškaus sutikimui. Šis laikas yra brangi dovana ir malonė, kad jūsų bendruomenės širdys augtų.

Norintiems savarankiškai dalyvauti jaunimo susitikime Vilniuje ir/ar šv. Mišiose Kaune elektroninė registracija prasidės rugpjūčio 1 d. Elektroninėje registracijoje numatoma galimybė užsiregistruoti pavieniui ar grupėmis. Sekite informaciją.

Norintiems pamatyti popiežių Pranciškų, vykstantį papamobiliu, registracija nebus reikalinga. Kelias, kuriuo vyks popiežius Pranciškus, bus paskelbtas vasaros pabaigoje.

Visuose susitikimuose dalyvavimas nemokamas, leidimai į sektorius bus nemokami ir jais negali būti prekiaujama.

Susitikimų vietos

VILNIUS

Simono Daukanto aikštė
Katedros aikštė
Aušros Vartai
Genocido aukų muziejus

KAUNAS

Santakos parkas
Arkikatedra bazilika