Susitikti su popiežiumi galės visi

Popiežiaus vizito organizatoriai džiaugiasi, kad Lietuvos žmonės laukia susitikimų su popiežiumi Pranciškumi Lietuvoje. Nuo pavasario žmonės aktyviai registravosi savo parapijose ir bendruomenėse, o nuo šiandien ir per kvietimų platinimo sistemą.

Užsipildžius jaunimo susitikimo Katedros aikštėje sektoriams, organizatoriai suformavo papildomus sektorius, į kuriuos galima registruotis. Į popiežiaus susitikimą su jaunimu jau užsiregistravo 26 tūkst. dalyvių, į šv. Mišias Kaune – 76 tūkst. Į abu susitikimus dar yra vietų sektoriuose ir galima registruotis.

Visi norintys dalyvauti ir sutikti popiežių Pranciškų, gali atvykti ir iš anksto nesiregistravę – jiems taip pat numatytos erdvės tiek Kauno Santakoje, tiek Vilniaus Katedros aikštės prieigose ir kitose susitikimų vietose. 

Organizatoriai ruošiasi ir pasirūpins, kad visi, susirinkę į susitikimus su popiežiumi, galėtų viską girdėti, matyti ir dalyvauti.

Į visus kitus susitikimus su Šventuoju Tėvu išankstinė registracija nevyksta. 

Šeštadienį Vilniuje popiežių bus galima sutikti S. Daukanto aikštėje, prie Aušros Vartų, kelyje nuo Aušros Vartų į Katedros aikštę, kur vyks Jaunimo susitikimas, o po jo – kelyje į Apaštalinę nunciatūrą. 

Sekmadienį po šv. Mišių Kauno Santakos parke popiežius keliaus papamobiliu į Kauno arkikatedrą. Vakarop Vilniuje žmonės kviečiami sutikti Šventąjį Tėvą į Lukiškių aikštę ir į kelią nuo Lukiškių aikštės iki nunciatūros.

Preliminari popiežiaus vizito programa