Prie Aušros Vartų popiežiaus laukia daugiavaikės, vaikus globojančios ar juos įvaikinusios šeimos, našlaičiai ir ligoniai

Rugsėjo 22 d. popietę Aušros Vartų gatvėje ir Vilniaus Šv. Teresės bažnyčioje atvykstančio popiežiaus laukia daugiavaikės, globojančios vaikus, įvaikinusios ar juos ketinančios įvaikinti šeimos, našlaičiai ir ligoniai. Susirinko 2000 dalyvių.

Laukiant Katalikų Bažnyčios vadovo skambėjo Dominyko Vyšniausko, Marijos Villar de Rohde, choro „Adoramus“ atliekama muzika. Susitikimo vedėjas kun. Gediminas Jankūnas įvedė į Gailestingumo vainikėlio maldą. Čia susirinkusi bendruomenė Gailestingumo vainikėlį meldėsi kartu su Katedros aikštėje popiežiaus laukiančiu jaunimu. Buvo meldžiamasi 5 kalbomis.

Laukdami popiežiaus susirinkusieji susipažįsta su Aušros Vartų istorija, koplyčios rektorius mons. Kęstutis Latoža pasakoja apie šv. Jono Pauliaus II apsilankymą Aušros Vartų Gailestingumo Motinos koplyčioje, žiūrimi archyviniai vizito kadrai. Vaikams surengti edukaciniai užsiėmimai greta esančioje Šv. Teresės bažnyčioje.

 

LVK Pasiruošimo Popiežiaus vizitui komiteto informacija

Nuotraukų autorė Laima Penek