Nauji leidiniai apie popiežių Pranciškų

„Popiežius Pranciškus: 80 gyvenimo istorijų“ (Rosario Carello)

Leidyklos „Katalikų pasaulio leidiniai“ pristatomoje knygoje – aštuoniasdešimt trumpų istorijų, atskleidžiančių, iš kur kyla popiežiaus Pranciškaus drąsa, žavesys, jėga, tvirtybė, tikėjimas. Žmogaus, kuris 2013 metais buvo pašauktas vadovauti Bažnyčiai ir šiais lyderystės krizės laikais tapo tikruoju ir bene vieninteliu moraliniu pasaulio vedliu.

Daugiau apie knygą čia

 

 

„Ak, tas Pranciškus“ (Gerhard Mester)

„Magnificat leidiniai“ išleido garsaus Vokietijos karikatūristo Gerhardo Mesterio knygą „Ak, tas Pranciškus“.

„Gerhardas Mesteris kurdamas šią knygą gerai pasismailino plunksną. Juokingos ir šiltos karikatūros taikliai vaizduoja naująjį kelią, kuriuo eina popiežius Pranciškus. Smagi, patraukli ir žmogiška karikatūrų knyga tikrai ne vienam sukels šypseną. Gryniausias tikėjimo džiaugsmas! Visai taip, kaip trokšta mūsų popiežius Pranciškus.“

Daugiau apie knygą čia.

 

„Džiaukitės viltyje“ (Popiežiaus Pranciškaus katechezės apie viltį)

Leidykla „Artuma“ į vieną leidinį surinko popiežiaus Pranciškaus trečiadienio katechezes apie viltį.

„Popiežiaus Pranciškaus katechezių ciklas apie viltį, be abejonės, yra paskatintas Šventosios Dvasios įkvėpimo. Tai tiesiog paties Dievo mums siunčiama žinia. O ir popiežius Pranciškus, galime drąsiai teigti, yra šių laikų vilties apaštalas. Jo asmens šiluma ir paprastas kalbėjimas tarsi atspindi Gailestingojo Dievo guodžiamus žodžius. […] Šventojo Tėvo mokymas apie viltį gali būti mums puikus atsakas, kaip naujai atrasti mūsų vilties pagrindą ir atgaivinti savo širdies klausą.“ – vyskupas Kęstutis Kėvalas.

Daugiau apie knygą čia.