Laukti popiežiaus Kauno Santakoje žmonės rinkosi nuo 5 val. ryto

Šįryt Popiežius Pranciškus iš Apaštalinės nunciatūros Vilniuje išvyko į Kauną, kur 10 val. Santakos parke aukos šv. Mišias.

Jau nuo 5 val. ryto Santakos parke susirinkę žmonės meldėsi ir giedojo priešais Trakų Dievo Motinos paveikslą, stovintį ant scenos, skirtos Popiežiui ir jo palydai. Ekrane buvo rodomas filmas apie Popiežiaus Jono Pauliaus II apsilankymą Lietuvoje prieš 25-erius metus. Šeimos ir pavieniai asmenys dalijosi savo tikėjimo patirtimi, kalbėjo apie tai, kaip išgyvena viltį kasdienybėje.

Buvo pagerbtos Popiežiaus Pranciškaus pernai palaimintuoju paskelbto Teofiliaus Matulionio relikvijos. Jos įneštos į pagrindinę sceną, kur bus aukojamos šv. Mišios. Trakų Dievo Motinos paveikslas ir relikvijos bus pagrindiniai šv. Mišių altorių puošiantys akcentai.

Po palaimintojo Teofiliaus Matulionio pagerbimo ir kelių liudijimų susirinkusieji meldėsi rožinį, repetavo per šv. Mišias skambėsiančias giesmes, klausėsi Telšių vyskupo Kęstučio Kėvalo katechezės. Šiuo metu džiaugsmingai laukia tarp jų pasirodysiančio Popiežiaus.

LVK Pasiruošimo Popiežiaus vizitui komiteto informacija

www.popieziausvizitas.lt