Popiežiaus Pranciškaus vizitas

Gailestingumo koliažas
.

Gailestingumo koliažas

Tapk Dievo Gailestingumo atvaizdo dalimi

Čia gali įkelti savo portretinę nuotrauką ir tapti Dievo gailestingumo atvaizdo dalimi.

Šį atvaizdą, sudarytą iš daugybės žmonių nuotraukų, visi pamatysime ekranuose Katedros aikštėje Vilniuje rugsėjo 22 d., jaunimui laukiant Šventojo Tėvo, kai 15 valandą prasidės Gailestingumo vainikėlio malda, gimusi Vilniuje.

Savo nuotrauką gali atsiųsti iki rugsėjo 19 d. (imtinai).

Nuotrauka turi būti portretinė (200 KB – 5 MB). Vienas asmuo prašomas įkelti vieną nuotrauką.

Vilnius – Gailestingumo miestas. Čia jau 400 metų virš miesto sienos vartų į Lietuvos sostinę iš stebuklingo paveikslo žvelgia Aušros Vartų Gailestingumo Motina.

Vilniuje turime visame pasaulyje garsų Gailestingojo Jėzaus arba Dievo Gailestingumo paveikslą, kurį nutapė dailininkas Eugenijus Kazimirovskis pagal mistikės sesers Faustinos Kovalskos regėjimus 1934 m. Sieloms, kurios melsis prie šio paveikslo, Jėzus pažadėjo suteikti gausių malonių. 

Pirmą kartą šis paveikslas viešai parodytas 1935 m. galerijoje prie Aušros Vartų koplyčios.

Jau visai netrukus popiežius Pranciškus atvyks į Lietuvą ir rugsėjo 22 d. Vilniuje, Katedros aikštėje, susitiks su jaunimu.

Gailestingojo Jėzaus atvaizdą, sudarytą iš daugybės jūsų atsiųstų nuotraukų, visi pamatysime laukiant susitikimo su popiežiumi metu, kai 15 valandą prasidės Gailestingumo vainikėlio malda, gimusi Vilniuje. Vieni už kitus melsimės penkiomis kalbomis.

Daugiau informacijos apie Vilnių – Gailestingumo miestą

Loading